Najlepsze naturalne suplementy na piękną cerę
Uroda

Naturalne suplementy dla urody – jak poprawić urodę dzięki Matce Naturze?

Piękne włosy, mocne paznokcie, skóra jak u niemowlaka – która z nas o tym nie marzy? Dzięki naturalnym suplementom diety jak np. zambroza, te atrybuty urody są bliżej niż myślimy! Jakie suplementy na piękną cerę stosować, by dosłownie zobaczyć poprawę i rozpromienić się jak nigdy wcześniej? Czytaj dalej!

Suplementy na piękną cerę – co daje kolagen dla urody?

Kolagen to zbiorcza nazwa dla około 30 związków budujących nasz organizm. Są one głównymi białkami występującymi w ciele – kolagen to aż 30% wszystkich protein, a skóra składa się z niego w 70%! Niestety, już po 25 roku życia zauważamy w lustrze pierwsze zmarszczki w obrębie twarzy i szyi. Synteza kolagenu zaczyna wtedy zwalniać, a z wiekiem jest tylko gorzej. Po 60 roku życia ustaje całkowicie. W miarę zmniejszania dostaw tych białek pogarsza się także stan włosów i paznokci.

Niedobór kolagenu odbija się nie tylko na wyglądzie, ale także kondycji stawów. To z tych białek zbudowane są wszelkie chrząstki odpowiadające za układ ruchu. Ból, utrudnienia podczas codziennych aktywności, ,,strzelanie” stawów – to właśnie objawy niedoboru kolagenu.

Na szczęście z pomocą przychodzą suplementy na piękną cerę. Kolagen dla urody pozyskiwany jest z wołowiny, wieprzowiny i – dla nas najbardziej wartościowy biologicznie – z ryb. Efekty suplementacji szybko poprawią kondycję skóry – owal twarzy stanie się wyraźniejszy a zmarszczki wygładzone. Poza doustnym przyjmowaniem kolagenu warto także stosować wysokiej jakości kosmetyki z tym związkiem.

Acerola i witamina C dla urody!

Acerola to roślina tropikalna, pochodząca z dalekich Wysp Karaibskich. Jej czerwone, kwaśne jagody mają więcej witaminy C niż jakiekolwiek inne rośliny – wystarczą trzy owoce, by wypełnić dzienne zapotrzebowanie. Jedna jagoda aceroli ma tyle tej witaminy co kilogram cytryn! Regularna suplementacja witaminy C jest niezwykle ważna dla zachowania urody, ponieważ uczestniczy ona między innymi w syntezie kolagenu i regeneracji tkanek.

Suplementacja witaminy C jest o tyle istotna, że nasz organizm jej nie magazynuje. Regularne dostawy z pożywienia oraz preparatów suplementacyjnych pozwolą nam łatwo uniknąć niedoborów. Ze względów logistycznych eksport aceroli nie jest najprostszym zadaniem, toteż o same jagody bardzo ciężko w Polsce. Na szczęście z pomocą przychodzi niejeden sklep ze zdrową żywnością – znajdziemy tam rozmaite preparaty na bazie tej tropikalnej jagody, które łatwo zaspokoją dzienne zapotrzebowanie na witaminę C. 

Ekstrakty z warzyw i owoców

Czy można dostarczyć organizmowi wszystkiego co potrzebne w zaledwie jednej tabletce lub łyżeczce? Tak! Nowoczesne, stuprocentowo naturalne suplementy na piękną cerę umożliwiają dziecinnie proste wspieranie zdrowia i urody każdego dnia.

Co zawierają kompleksy witaminowe oparte na ekstraktach z warzyw i owoców? Wszystko! Znajdziemy tutaj między innymi algi – chlorella i spirulina doskonale oczyszczają organizm, co nie jest bez znaczenia gdy chodzi o nasz wygląd. Witamina C, ,,witamina młodości” czyli E, pestki winogron, truskawki, maliny, brokuły, papaja, jeżówka purpurowa… Najwyższej jakości produkty mają nawet 50 dobroczynnych składników w swoich kompozycjach! To niezwykłe suplementy na piękną cerę. Dzięki nim uzupełnimy zarówno witaminy odpowiadające za kondycję włosów, skóry i paznokci, kwas foliowy budujący komórki, miedź wytwarzającą kolagen dla urody czy redukującą problem wypadania włosów argininę. 

Jakby tego było mało, kompleksy witaminowe na bazie naturalnych składników wesprą nasz układ moczowy – to dzięki żurawinie – wzrok – dzięki borówce – czy kości. W takich suplementach nie brakuje bowiem wapnia ani witaminy D. 

Żeby mieć pewność co do doskonałego działania suplementu zawsze trzeba stawiać na producentów sprawdzonych, certyfikowanych i dbających o jakość. Żadnych niepewnych sklepów i podejrzanie niskich cen! Dzięki naturalnemu kolagenowi, produktom suplementacyjnym na bazie aceroli i kolorowym pod względem składu kompleksami witamin każda kobieta będzie cieszyć się pięknem i zdrowiem przez wiele długich lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *